Anwarion fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekÖtletdoboz Felira12RegisztrációKapcsolatBelépés

 

 Ötletdoboz

Go down 
SzerzőÜzenet
Mea
Admin
Mea


Hozzászólások sz. Hozzászólások sz. : 61
Regisztráció Regisztráció : 2015. Nov. 26.

Ötletdoboz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletdoboz   Ötletdoboz Empty2017-02-18, 21:50

Köszönjük, ezt az ötletet biztosan hasznosítani fogjuk, így tényleg látható helyen lesznek a történések. cheers
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ötletdoboz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletdoboz   Ötletdoboz Empty2017-02-18, 20:31

Helló.

Egy ötlet, ami könnyebbé tehetné a játékot a kúria területén:
A "Hírek" rovatot szerintem nyugodtan lehetne arra használni, hogy a kúria területén lévő aktualitásokat közöljétek benne. Pl, jelenleg 2-3 napig a komplett Erdővidék átvonul. Egyszerűbb lenne ezt a Hírekben közölni, és akkor nem kell mindig beírogatnia az adott karinak, hogy most épp ez van.

Vagy mikor Rodderigo katonái az erőd udvarán állomásoztak,arról én pl nem is tudtam,utólag tudtam meg hogy ja amúgy ez napokig így volt. Lehet a fórumon fel volt tüntetve de a Hírek rovatban jobban feltűnt volna.

Aztán ha véget ért egy esemény, rá lehet dobni a kövi hírt, hogy "ekkor és ekkor távoztak a katonák." "ekkor és ekkor elvonult végre az erdő." Stb. Smile

Vagy kirakni, hogy ettől-eddig a főváros ostrom alatt van. Vagy, hogy Atroposz bemesélte, hogy valaki kirakott egy cetlit. Szerintem egyszerűbb, mint a körüzenet, és legalább a levelesládám se telik meg. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ötletdoboz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletdoboz   Ötletdoboz Empty2016-12-26, 19:53

Jaj!
Az az ötletem a mesélőknek, hogyha háborút mesélnek akkor:
-Jó lenne ha egy topicban nem mindenfélét írnánk össze-vissza!
-Jó lenne ha időrendben nem hónapokat ugranánk,mert van egy RT játékfelületünk is, ahol az emberek nem tudják majd eldönteni mit hallhatnak és mit nem. Javaslom a Wordpad nevű alkalmazást ha épp ihlete van valakinek majd a későbbi részletenkénti bemásolást, heti lebontásban például. Ez nem lóverseny.

Ilyen ötleteim voltak mára, de lehetett volna panasz is.....de inkább ötlet legyen.
Vissza az elejére Go down
Mea
Admin
Mea


Hozzászólások sz. Hozzászólások sz. : 61
Regisztráció Regisztráció : 2015. Nov. 26.

Ötletdoboz Empty
TémanyitásTárgy: Ötletdoboz   Ötletdoboz Empty2016-11-28, 17:58

Ide várjuk az oldallal kapcsolatos összes ötleteteket - nyitottak vagyunk, nem harapunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletdoboz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletdoboz   Ötletdoboz Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ötletdoboz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anwarion fórum :: -
Ugrás: